Základy firmy Alwer office s.r.o. byly položeny panem Lukášem Brožkem, jehož praxe v oboru sahá až do roku 1994. Od 1998 provozoval živnost v oblasti kancelářské a výpočetní techniky ještě jako fyzická osoba pod názvem: Lukáš Brožek-Alwer office. Vstřícný přístup k potřebám klientů, rychlý a zejména kvalitní servis vedly k rychlému nárůstu počtu zákazníků, tedy vznikaly i nové pracovní pozice.

V roce 2000 se rozrůstáme o samostatné servisní a prodejní oddělení včetně copyshopu a získáváme autorizaci pro značky Brother a Sharp. Klientela firmy Alwer office s.r.o. se rozrůstá mimo lokalitu Kolín a okolí do jiných velkých měst, jako je např. Praha, Brno a ostatní větší města.

V roce 2004 dostáváme autorizaci pro prodej kancelářské techniky Konica Minolta, obraty firmy stále narůstají. Do portfolia firmy byly přidány produkty jako jsou např. interaktivní tabule, ozvučovací technika, skartovací stroje a jiná drobnější technika potřebná pro kancelářský provoz.

V roce 2007 se zakládáme z fyzické osoby firmu Alwer office s.r.o.. Významnou komoditou v nabídce firmy se stávají pronájmy strojů včetně zajištění servisních služeb dle přesných potřeb a požadavků klientů.

Hrdě oznamujeme autorizaci udělenou v roce 2019 od firmy Canon pro prodej a servis produktů Canon.

Těšíme se na nové poptávky od stávajících a nových klientů.

Tým Alwer office s.r.o.

NAHLÉDNĚTE K NÁM ...