MULTIFUNKCÍ a TISKÁREN

PRODEJ

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ - PRODEJ MULTIFUNKCÍ A TISKÁREN

U nových strojů nabízíme standardní záruku 24 měsíců. U použitých 12 měsíců. U všech strojů lze dokoupit prodlouženou záruku až 3 roky.

Na veškerá námi prodávaná zařízení poskytujeme odborný servis.

K dopravě a instalaci našich strojů používáme výhradně naší dopravy, aby nedošlo k poškození. Klient má zajištěnu kompletní instalaci vč. připojení na IT síť a zaškolení obsluhy.

Stroj si lze zakoupit včetně servisní a materiálové smlouvy.

V případě nákupu stroje společně se servisní a materiálovou smlouvou poskytujeme klientovi servis po dobu trvání smlouvy zdarma. Obvyklá doba servisní smlouvy jsou 3 roky. Záruka na stroj je po celou dobu platnosti servisní smlouvy. Samozřejmostí je garantovaná doba dojezdu servisního technika a stálý dohled nad strojem. Při tomto druhu provozu stroje je klientovi zasílán spotřební materiál zdarma včetně nákladů na dopravu materiálu. Servisní služby jsou poskytovány v režimu provozu stroje v souladu se smluvními podmínkami uvedenými ve smlouvě, včetně náhradních dílů, zásahu a dopravy servisního technika.

Servisní smlouva ke stažení zde.

Jednou měsíčně probíhá automatický odpočet počítadel stroje a následně je klientovi zaslána faktura za nájem a provoz stroje (e-mailem, poštou).

V případě nákupu stroje bez servisní a materiálové smlouvy je klientovi poskytován servis po dobu záruky zdarma včetně dopravy v okruhu do 100 km. Spotřební materiál do stroje je účtován dle ceníku firmy – eshop, doprava materiálu ke klientovi je zdarma. Servisní technik vyjíždí na opravu až ke stroji. V případě malého zařízení ze vzdálenějšího města lze objednat svozovou službu. Pokud je stroj v platné záruce řídí se opravy a podmínky dle platných záručních podmínek.

Záruční podmínky ke stažení zde.

Pozáruční servis se řídí dle platného ceníku servisních služeb firmy Alwer office s.r.o..

Ceník servisních služeb ke stažení zde.

Ceník zapůjčení strojů ke stažení zde.

Doba dojezdu technika ke stroji je obvykle 2-8 pracovních hodin, dle vzdálenosti. Multifunkce opravujeme na místě. Technici jsou vybaveni velkou většinou náhradních dílů. Pokud se jedná o fatální závadu, jenž vyžaduje odvoz stroje na dílenskou opravu, je klientovi zapůjčen náhradní stroj v záruce zdarma, v pozáručním režimu dle ceníku firmy.